+90 312 231 2010

AKS • Akıllı Kitaplık Sistemi

ÖN FİNANSMAN İHTİYACI YOK

Anlaştığınız yayınlar ücretsiz olarak sisteme dâhil edilir. Sistem kullanımına göre finansman modeli sunulmaktadır.

YILLIK PLAN ve TAKİP

Hangi yayın seçilmiş olursa olsun haftalık ya da aylık olarak yayınlarda tamamlanması gereken üniteler, konular planlanır. Bu plan içerisinde hafta sonu ödevleri de dâhil olmak üzere haftalık ödevler ve dönem başı hazırlık çalışmaları tanımlanabilmektedir.

Z-KİTAP’tan ÖDEV TAKİBİ

Akıllı tahta uygulaması içerisinde kullanılan kaynaklardaki tüm testler, etkinlikler ders anlatılırken başka bir uygulamaya girilmeden ödev olarak verilebilir. Akıllı tahta uygulaması üzerinde ders öğretmeni tarafından verilen ve dönem başında hafta sonu ödevi olarak tanımlanan ödevler takip edilebilir.

Daha Verimli, Sürdürebilir, Ölçülebilir Eğitim İçin …

OKUL SİSTEMİ ile ENTEGRE

K12 ile entegre olması sayesinde sistem öğrenci, öğretmen ve ders programlarının tekrar tanımlanmasına ve yeniden şifre oluşturulmasına gerek olmaksızın kullanılabilmektedir.

TAKİP ve VELİ - ÖĞRENCİ RAPORLAMA

Veli ve öğrenciler sınıf ve ders bazlı konularda ilerleme durumlarına, verilen ödevlerle ilgili durumlara ve ilerleme raporlarına detaylı olarak erişebilmekte; ders, ünite, konu bazlı gelişimleri takip edebilmektedir.

KİTAPLARI AKILLI TAHTADA KULLANIN

Kitaplıktaki Z-Kitapların akıllı tahta uygulaması ders anlatımlarında kolaylık sağlamaktadır.

Öğretmen, İdareci, Veli ve Öğrenci için Z-Kitap Üzerinden
Bütüncül Ödev ve Takip Altyapısı

ÖĞRENCİ

Ödevlerinizi Takip Edin: Akıllı tahta uygulaması üzerinde ders öğretmeni tarafından verilen ve yıl başında hafta sonu ödevi olarak tanımlanan ödevlerinizi takip edin. Basılı materyaller üzerinden ödevlerini yapın ve mobil uygulama aracılığı ile ödevlerinizi girin.

Gelişiminizi Takip Edin: Tüm çözdüğünüz testler yaptığınız etkinlikler ile ilgili raporlara erişin.

300x200

VELİ


Öğrencinizin Derslerini Takip Edin: Öğrencinizin hangi derste bu hafta hangi konuları işlediğini akıllı tahta uygulamasından gelen gerçek veriler üzerinden takip edin.

Öğrencinizin Ödevlerinizi Takip Edin: Öğrencinize verilen ödevleri, yapma durumlarını eksiklerini takip edin.

Öğrencinizin Gelişiminizi Takip Edin: Öğrencinizin ders ünite konu bazlı gelişim durumunu takip edin.

300x200

ÖĞRETMEN


Akıllı Tahta Uygulaması Kullanın: Kullandığınız yayınların akıllı tahta uygulamasını ders içerisinde kullanın.

Ödevlendirin: Akıllı tahta uygulaması içerisinde kullandığınız kaynaklardaki tüm testleri , etkinlikleri şubenize ders anlatırken başka bir uygulamaya girmeden ödev olarak verin.

Takip Edin: Öğrencilerinizin verdiğiniz ödevlere, yıl başında tanımladığınız haftalık ödevlere ve ödev dışında yaptığı testlere ve etkinliklere ait  başarı durumunu, puanlar ve gelişimlere detaylı raporlarla erişin.

300x200

İDARECİ

Kaynakları Belirleyin: Yıl içerisinde kullanılacak olan yayınlar belirlenir. Anlaştığınız yayınlar ücretsiz olarak sisteme dahil edilir.

Yıllık Planlara Uygun Kaynakları Planlayın: Hangi yayın seçilmiş olursa olsun haftalık ya da aylık olarak yayınlarda tamamlanması gereken üniteler konular planlanır.

Takip Edin:
Sınıf ve ders bazlı konu ilerleme durumları, öğrenci ödev durumlarını ve ilerleme raporlarını detaylı olarak erişin.

K12 Entegre Çalışın:
K12 ile entegre sistem sayesinde öğrenci öğretmen ve ders programlarını tekrar tanımlamaya ve şifre oluşturmaya gerek olmaksızın kullanın.